Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024


ID: 76033
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Blini, ka nje siperfaqe prej 85m2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Banjo | Wc | Korridor | Garazhd |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1