Banesë me qira
450.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

ID: 70673
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 96 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 96m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1