Banesë me qira
400.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

ID: 79834
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 100 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.”Muharrem Fejza”, ka nje siperfaqe prej 100m2. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos, Posedon dhe garazhen per veturë. Banesa mund te mobilohet me kërkes te klientit.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1