Banesë me qira
330.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024


ID: 82419
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 3
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek Pozhegu Brothers, afër Furres Diti 2, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1