Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 23.06.2024

Banes me qira 60m2 te Mati 1 afer Albi Market onjektet e Pozhegu Brothers. Qmimi : 300€.

Kati i 1-re (me lift).

Sallon
Kuzhinë
1 Dhome Gjumi
Banjo
Shpajz
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.

Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

Tel:
+383/45-298-289 (Viber).

+377/45-705-160 (Viber).

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1