Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 19 herë
 

ID: 77400
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 85m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka ma Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati