Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 32 herë
 

ID: 78147
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër shkolles “Pavarsia”, ka nje siperfaqe prej 60m2, e mobiluar dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati