Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 19 herë
 

ID: 78126
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banes gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati