Banesë me qira
260.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 31 herë
 

ID: 78090
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 93 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 9
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, ka nje siperfaqe prej 93m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati