Banesë me qira
260.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 29 herë
 

ID: 51833
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet në Rr. “Muharrem Fejza”, Te Frizer Toni, ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne katin e 6-të, e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati