Banesë me qira
500.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 28 herë
 

ID: 52323
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Sipërfaqe: 94 m²
Dhoma: 3
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 3+1 në lagjen e Muhaxherëve. Banesa gjendet afer Hotelit “Afes”, ka nje siperfaqe prej 110m2, gjendet ne katin e 2-të, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon | kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve