Banesë me qira
450.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 20.06.2024

ID e Pronës: 22193

Shtëpia gjendet në lagjen e Muhaxherëve Rr. Adrian Krasniqiafër ambasadës së Zvicrres, ka sipërfaqe 100m².
Shtëpia është e mobiluar dhe organziuar me paisjet e nevojshme për banim, posedon klimë dhe ngrohje qendrore, gjendet në loakcion shumë të përshtatshëm me çasje të shpejtë në çdo shërbim.
Shtëpia ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe dy ballkone.
Kati i 3-të.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve