Banesë me qira
300.00 €

  • , Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 21.06.2024

ID: 86852
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Muhaxherëve
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në Lagjen e Muhaxherëve, banesa gjendet përballë Spar Marketit me kushte shumë të mira banimi e mobiluar komplet dhe e gatshme për banim.

Renditja | Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve