Banesë me qira
200.00 €

  • Muhaxhert, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 04.08.2020
Është shikuar 10 herë
 

Lëshojmë gasonjerën me qira në: lagjën e Muhaxherëve afër hotelit "Afa"
Është komplet e mobiluar, me sipërfaqe 39m², ndodhët në katin nr:2.
Kategorizohët me ketë rënditje:
Sallon
Kuzhinë
Korridori
dhe Banjo.
Qmimi:200€ i pa negociushëm.

Agjensioni për patundshmëri
NITA

Tel. 044/856-175
Tel. 045/440-094

email: [email protected]
Faceboook - https://www.facebook.com/Agjencioni-per-Patundshmeri-Nita-653803145248694/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve