Banesë me qira
200.00 €

  • Perball hotel AFA, Muhaxherëve, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 113 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 e mobiluar shume mire
ne lagjen e Muhaxhereve afer Hotel AFA.

45m²│Sallon│ Dhomë gjumi│Banjo│Kati 6 (me lift)

Banesa është në gjendje shumë të mirë dhe në një pozitë mjaftë të përshtatshme dhe ka afer te gjitha komoditetet,

Banesa ka ketë renditje:

- Sallon me kuzhinë,
- Dhome gjumi
- Koridor
- Banjo.

Çmimi 200 €/muaj plus depozita

Për më shumë informata:

✆ 044 69 07 69 [+Viber]
✆ 049 15 25 9

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Muhaxherëve