Banesë me qira
300.00 €

  • Josip Rela, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 10.03.2023
Ndryshuar me 15.03.2023
Është shikuar 769 herë
 

Leshoj banes me qira ne lagjen Tophane rruga Josip Rela afer Shkolles Meto Bajraktari shume prane qendres me kushte te mira banimi
Bamesa posedon:
-Sallon Kuzhin
-2dhoma Gjumi njera e pamobiluar
-Banjo
-Koridor dhe Ballkon
-Kati i 7 lift funksional

-Cmimi 300 plus depozita
Banesa leshohet me qera afat gjate

Për më shumë informata mund të na kontaktoni ne numrin 046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa