Banesë me qira
350.00 €

  • , Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 64402
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qafa
Sipërfaqe: 70 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 6
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banese 1+1 ne Qafa, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet përballë pompes benzines IP, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe gjendet ne katin e 6-të, posedon ashensorin, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa