Banesë me qira
650.00 €

  • qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën qafa

– ID:1969
– Lokacioni:qafa,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????3+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4????
– Siperfaqe:115m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 650€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Qafa në kompleksin “Milenium” afër kafeve të vogla.
Banesa ka nxemje dhe klimatizim me mundesi perdorimi Vere/Dimer.

Pamje ne te tri anet, banjo me ndriqim natyral.

Renditja:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon
| 1 Garazh
| 1 Depo

Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa