Banesë me qira
370.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 21 herë
 

Lëshohet me qira banesa te rruga e UÇK-së. Banesa është ndërtesë e re e pamobiluar.
Banesa mund të shfrytëzohet edhe për zyre, ndodhet në katin e 3.
Sipërfaqe: 84m²
Çmimi: 370
Rënditja:
• Sallon
• 2 Dhoma
• Banjo
• WC
• Ballkon
Kodi: 2647
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa