Banesë me qira
350.00 €

  • qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Qafa

– ID:2129
– Lokacioni:Qafa,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 7 ???? (Lifti funksional)
– Siperfaqe:80m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350 € ????

Lëshohet #banesa me #qira në rrugën ‘Lidhje e Prizrenit 32’, në lagjen ‘Tophane’ në Prishtinë.Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy home gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa