Banesë me qira
550.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023

Lëshohet me qira banesa te Qafa.
Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Sipërfaqe: 85m²
Çmimi: 550
Rënditja
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon

Kontaktoni ne 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa