Banesë me qira
300.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Leshohet me qira banesa te Qafa, mbi restaurant De Rada, perball Defacto, afer komunes. Është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 2.
Siperfaqe: 75m²
Çmimi: 300
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa