Banesë me qira
250.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 18.03.2021
Është shikuar 22 herë
 

Banesë me qira Qender te Qafa, te zyret e LDK-se, banesa eshte e mobiluar ne teresi, ndertesa ka dy lifta funksional
Kati:9-te
Sipërfaqe:95m2
Çmimi I qirasë:250€
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦2 Dhomë gjumi
♦2 Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin:
046 166 499
WhatsApp & Viber:
+383 46 166 499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa