Banesë me qira
250.00 €

  • Qafa, Qafa, Prishtinë
Publikuar me 12.05.2021
Është shikuar 61 herë
 

Leshoj banesen me qera e cila gjendet tek Qafa, banesa gjendet ne katin e I dhe posdon:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qafa