Banesë me qira
500.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Lëshohet #banesa me #qira ne lagjen Qender

– ID:1531
– Lokacioni:Arberia Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:500 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira Lagjia Qender, ne bllokun Avalla,
Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka siperfaqe prej 75m2.
Ka kete renditje koridore, kuzhine, sallon, prape dhe nje koridore, banjo, dy dhoma gjumi. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe po ashtu edhe terasen e ka me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti.(Perballe Grand Hotel).

Banesa eshte e lire nga data 30 qershor, por mund te vizitohet nga data 15 qershor.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra