Banesë me qira
400.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën qender

– ID:1976
– Lokacioni:qender,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Kati: 4???? pa lift
– Siperfaqe:85m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi:400€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender te Prishtines, 50 metra afer Qeverise se Kosoves apo Teatrit.
Banesa eshte e mobiluar, ka parking te siguruar per banore. Renditja e baneses: Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, depo banjo dhe ballkon te gjate. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra