Banesë me qira
350.00 €

  • qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Qender

– ID:947
– Lokacioni:Rruga Haxhi Zeka, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1
– Banjo: 1
– Kati:1
– Siperfaqe:80m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Leshohet kati i shtepis me qira ne rrugen Haxhi Zeka aferToni market ose ngjitur me retorant zhushi. Shtepia ka sallon, kuzhinE, 2 dhoma gjumi, banjo, korridor. EshtE e mobiluar tersisht, kuzhina eshte e re, ka klim, dhe gjindet vetem 10 minuta larg nga sheshi. Kati i shtepise eshte i mobiluar me mobilje te reja dhe i renovuar ne teresi, eshte shume i pershtatshem per familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra