Banesë me qira
400.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 06.12.2023
Është shikuar 30 herë
 

Banesë me qira në Qendër, mbrapa Hotel Siriusit.
Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa gjendet në katin e 5 dhe posedon ashensor. Gjithashtu ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: 400
Rënditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 2 Dhoma
• Banjo
• Ballkon

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra