Banesë me qira
600.00 €

  • Qender, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024

Lëshohet me qira banesa/zyre në Qendër. Është e mobiluar në tërësi dhe e përshtatshme për punë.
Zyrja ndodhet në katin përdhesë dhe ka dy ambiente për punë.
Hapesira Afariste është e përshtatshme për ushtrimin e veprimtarive si: Kurse te gjuheve te huaja, zyre projektuse, studio Grafike, administratë, kontabilitet, programim.
Sipërfaqe: 43m²
Çmimi: 600
Renditja:
• 2 Hapësira pune
• Banjo
• Koridor

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra