Banesë me qira
650.00 €

  • Mati 1 , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 42 herë
 

#Ofrohet PËR #QIRA #Banesë me #Garazhd #super #luksoze në #Rrugën #Muharrem #Fejza te #sparsupermarket ne #Mati1 në #Prishtinë

118m²│Sallon Kuzhin | 3 Dhoma gjumi│ 2 Banjo |
Ballkon | koridor | kati-6të | 2Lifta | Garzhd |

Keni parë shumë banesa, mirepo deri tani nuk e keni gjetur atë që gjithmonë e keni dëshiruar, andaj në vazhdim po ju prezantojm në pika të shkurta këtë super banesë. E dizajnuar nga arkitekti me shumë dashni, e mobiluar me brendet me të mira, e pozicionuar në pjesën më të kërkuar Rruga Muharrem Fejza me shumë ndriqim, me pamje fantastike , 2 ashensor duke ju mundesuar të keni një rehati gjatë tërë kohës.

Përfshinë siperfaqe banimi 118m², të organizuara në Qëndrim ditorë, kuzhinë me tryezari, 3 dhoma gjumi 2 banjo dhe 2 Ballkona dhe Garazhd per vetur.

Ndër tjerash kjo banesë është punuar gjithçka që shihni ekstra, muret të veshura , dyer të bukura, , sitemin e nxemjes me Termokos , elementet e kuzhinës nga brendet me të mira, mobilet në sallon ndërsa për detajet tjera, ju ftojm ta vizitoni në vend!

Çmimi 650€uro me Garazhd

Për më shumë informata:
✆ 044 427 147 viber whatsApp tel.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra