Banesë me qira
270.00 €

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 25 herë
 

ID: 64983
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Qendra
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per qira 1+1 në Qendër te qytetit. Posedon nje siperfaqe prej 60m2 dhe gjendet afër Shtepise se Pleqve. Banesa është e mobiuar ne teresi dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra