Banesë me qira
320.00 €

  • Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2024

Lëshohet me qira banesa në Qendër, mbrapa Teatrit Kombëtar. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet në katin e 4, posedon ashensor. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.
Çmimi: 320
Banesa ka këtë renditje:
• Sallon dhe Kuzhinë
• Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon
Kodi: 3075
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra