Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Qendër????, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2024

Banesë me qira në Qendër????

▪️Çmimi: 350€????

▪️tek Sllovenia Sporti, tek Albi, posht parkut qytetit, me 80m2 kati 5 - me lift, ka Termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
????044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra