Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Lëshohet zyre me #qira në lagjën Qender, afer Hotel Grand

– ID:2041
– Lokacioni:Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2 hapesira pune+kuzhine
– Banjo: 1????
– Kati: 2????
– Siperfaqe:55m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 450€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën qender, afer hotel Grandit, per zyre dhe përbëhet nga dy hapesira pune, nje kuzhine ndamas,, nje banjo dhe ballkon . Banesa eshte shume e pershtatshme per zyre duke qene se gjindet ne nje lokacion te favorshem per biznes, ne qender te Prishtines.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra