Banesë me qira
290.00 €

  • Banesë me qira në Qendër, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 6 herë
 

Te Aurora, me 62m2, kati 3 pa lift, me kushte shumë të mira banimi, me nxemje qendrore, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës
▪️kuzhinë
▪️dhomë gjumi,
▪️banjo, dhe
▪️2 ballkona

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra