Banesë me qira
200.00 €

  • QENDRA, Qendra, Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 41 herë
 

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër

- ID:154
- Lokacioni: Te Qafa
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës: Banesë
- Dhoma: 1+1
- Banjo: 1
- Kati: 2
- Ballkon: 1
- Cmimi: 200 eur. Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet pos Energjis Elektrike!

ASR- Real Estate
+38349875949

Lëshohet banesa me qera në lagjën Qendër me konkretishtë te Qafa në rrugën e UCK-së, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ,nje dhoma gjumi, një banjo, ballkone, koridor, Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shume e pershtatshme për secilen kategori!

ASR- Real Estate
+38349875949

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Qendra