Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

ID: 66390
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 62 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 62m2 dhe gjendet ne katin e 4-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Korridor |

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C