Banesë me qira
450.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 63556
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 80 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 7
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 2+1 në Rrugen C, ne rrugen “Shaqir Igrishta” tek Objekti i Rukollit. Banesa ka nje siperfaqe prej 80m2, është e sapo mobiluar dhe gjendet ne katin e 7-te. E gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | WC | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C