Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

ID: 66637
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në Rrugen C, me kushte shumë te mira banimi. Banesza ka nje siperfaqr prej 65m2 dhe gjendet ne katin e parë, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Poashtu posedon dhe garazhden per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C