Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 23 herë
 

ID: 78014
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 77 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Rrugën C, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi i Kawa Group, ka afër Viva Fresh dhe qerdhen Cambridge Kids, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Posedon dhe hapsiren per parking.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C