Banesë me qira
420.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 23 herë
 

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe Moderne me 90m2 në mes te Rruga C ( Mrapa royall Mall ) kati 2 Me ashensor, kompleksi i Ri Acradis 2.

Sallon, Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Shpajz

Çmimi: 420€

Komplet e mobiluar me paisje te reja dhe funksionale, ujë 24H, 2 lifta, park te lagjes,parking rrugor.Qasje te shpejte ne dy rruget kryesore rruga B dhe C .

+383/ 45 298 289(VIBER).
045 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C