Banesë me qira
370.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 21 herë
 

ID: 53607
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga C
Sipërfaqe: 85 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në Rrugën C, është ndertim i ri dhe gjendet afer Maxi 24h. Banesa ka nje siperfaqe prej 85m2, gjendet ne katin e 4-të(ka ashensor), është e kompletuar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e nevojshme te banimit.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | korridor | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C