Banesë me qira
400.00 €

  • Mati 1 rruga C, Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.03.2024

Banes me Qira Zyre 130m2 4 Dhomshe Mati 1

Ne rrugen C me pamje nga rruga Kryesore
Kompleksi Tregtia. Kati 1

Renditja
4 njesi
Terase 20m2
Banjo dhe 1 Wc

Çmimi: 400€

Banesa e pershtatshme per banim ose zyre.

045 / 298 289

+383 45 / 298 289

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C