Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga A-Rruga C, Prishtinë
Publikuar me 24.05.2024

Banesa gjendet në Rr. C, në kompleksin banesor Tregtia, me sipërfaqe 70m², ndodhet në katin e parë, banesa është e mobiluar dhe organizuar mirë me të gjitha mobiljet e nevojshme.

Objekti banesor është i pajisur me ashensor funksional dhe sistemin e ngrohjes me energji elektrike, gjendet në një lokacion të përshtatshëm për banim.

Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

ID e Pronës: 17976

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga A-Rruga C