Banesë me qira
320.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Ipet me qira banesa 3 Dhomeshe ne Rrugen B (Mrapa Royall Mall ) me siperfaqe 110m2

Çmimi: 320€

Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi,
Banjo,
1 Ballkon.

Ka uje dhe rryme 24h , banesa komplet e mobiluar dhe paisje funksionale ,shume e pershtatshme per banim.

Tel. 045 298 289
+383/45 298 289 (VIBER).

[email protected]
www.kosova-immobilien.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B