Banesë me qira
400.00 €

  • rruga b, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën rruga B

– ID:1958
– Lokacioni:rruga B,Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????1+1
– Banjo: 1????
– Kati: 1????
– Siperfaqe:60m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 400€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Rruga B,Prishtine, tek Banesa Kawa Group blloku B mbrapa Lobby Lounge dhe furres Tanore.
Banesa përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor, garazh e depo. Banesa është e pamobiluar në tërësi,posedon vetem kuzhinen e re me te gjitha elementet e saj, dhe është shumë e përshtatshme për Familjar afatgjate apo per zyre.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B