Banesë me qira
300.00 €

  • , Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 12.02.2024
Është shikuar 30 herë
 

ID: 77942
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Rruga B
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 7
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Rrugën B, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek banesat 13-katëshe, ka nje sipërfaqe prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B