Banesë me qira
680.00 €

  • Rruga B, Rruga B, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 20 herë
 

Lëshohet me qira zyrja në Rrugën B, e gatshme për punë.
Zyrja ndodhet në katin e 1.
Sipërfaqe: 113m²
Çmimi: 680
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Hapësira pune
• Banjo
• WC
• Ballkon
Kodi: 2884
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Rruga B