Banesë me qira
290.00 €

  • , Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes me qira 2 dhomëshe ne lagjen e Muhaxhereve te parku i qytetit , me 66m2 kati 1-rë.

Çmimi: me marreveshje.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhome te gjumit
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa është Komplet e mobiluar në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289

+383/ 45 298 289 (VIBER)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit