Banesë me qira
350.00 €

  • Parku i Qytetit, Sllovenia Sport-Parku i qytetit, Prishtinë
Publikuar me 10.06.2024

Banesa 79m² me #Qira te "Parku i Qytetit" saktesisht afer "Viva Fresh Store" ne rrugen "Rrustem Statovci". Banesa ndodhet ne katin e trete dhe ka kete renditje:

'Dhome dite me kuzhine
'2 Dhoma gjumi
'Toalet
'Terrase

Banesa eshte ne teresi e mobiluar ne gjendje te gatshme funksionale, leshohet per kohe te gjate eshte e pershtatshme per familje, ka afer te gjitha sherbimet e nevojshme
R5306
049411272, 044917642, ROZZ Patundshmëri
easiest way to your home

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Sllovenia Sport-Parku i qytetit